APC Easy UPS 3S

APC Easy UPS 3S

Schneider Electric APC Easy UPS 3S, iş sürekliliğinizi güvence altına almak için güçlü elektriksel özellikler ve uzun ömürlü performans ile güç istikrarı sağlar.

APC Easy UPS 3S

APC Easy UPS 3S

Veri merkezinde veya elektrik odasında hızlı ve kolay kurulum için tasarlanan bu EcoStruxure’a hazır UPS, tamamı kompakt ve hafif bir ayak izi içinde geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve güçlü bir aşırı yük koruması sunar.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti, rekabetçi özellikler ve kurulum, kullanım ve servis kolaylığının olağanüstü kombinasyonuyla Schneider Electric Easy UPS 3S, iş sürekliliğiniz için kolaylıkla yapabileceğiniz bir seçimdir.

Schneider Electric, sisteminizin performansını, kalitesini ve güvenliğini optimum hale getirmek için Başlangıç Hizmeti satın almanızı tavsiye eder.

APC Easy UPS 3S Ürün Özellikleri

Koruma
İsteğe bağlı SNMP Kartı SNMP kartını satın aldığınızda, UPS Web arabirimi veya EcoStruxure IT’nin bulut tabanlı ve sahada bulunan yazılım paketleri üzerinden UPS’nin durumunu uzaktan takip edebilir ve yönetebilirsiniz. EcoStruxure IT hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
Değiştirilebilir toz filtreleri UPS’yi zorlu ortamlarda korur.
Parallel capability Güç kapasitesi ve yedekleme gereksinimlerini karşılamak için birden fazla ünite paralel olarak yerleştirilebilir
Geniş Giriş Voltajı Penceresi Batarya gücünü gerçekten ihtiyacınız olan zamanlar için – elektrik kesintileri için – saklar!
Kolaylık
Kolay Döngü Testi Yükleme bankasına ihtiyaç olmadan yükünüzü bağlamadan önce UPS performansını doğrular.
Kurulumu kolay ve hızlı Kompakt ve hafif UPS’yi hızlıca konumuna alır.
Ön-erişim servisi Alan gereksinimlerini en aza indirirken kurulumu ve UPS bakımını kolaylaştırır.
Basit kurulum Acil Durumda Güç Kapatma (EPO) anahtarının yanı sıra giriş, çıkış ve baypas devre kesici de dahil olmak üzere kurulum planlamasını kolaylaştırır ve dağıtımı hızlandırır.
Sezgizel kullanıcı arayüzü Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü kolay sistem konfigürasyonunu sağlar.
ECO Modu Korumadan ödün vermeden yüksek işletme verimiyle iyi güç koşullarında kullanılmamış elektrik parçalarını atlayan işletme modu

APC 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir