APC Galaxy 300 UPS Küçük Veri Merkezleri Ticari Yapılar

APC Galaxy 300 UPS

APC Galaxy 300 UPS küçük veri merkezlerini, ticari yapıları ve teknik tesisleri korumak için sadeleştirilmiş ve güvenilir bir çözüm sunar.

APC Galaxy 300 UPS

APC Galaxy 300 UPS

Çevrimiçi çift dönüşümlü topoloji, sıfırlık bir aktarım süresi ile giriş ve çıkış arasında gerçek izolasyon sağlar. 30 dakikaya kadar entegre batarya yedeklemesi, dahili mekanik geçiş ve paralel özelliği, daha yüksek kullanılabilirlik seviyelerine imkan verir.

Uzaktan ve yerel izleme/yönetim özelliği basit bir Web/SNMP arayüzü ve 14 dilde mevcut olan kullanıcı dostu bir ekran ile elde edilir. Hem üçe üç (3:3) hem de üçe bir (3:1) faz konfigürasyonları, uygun güç dağıtımı için mevcuttur.

Servis sağlayabilme özelliği, kapalı alanlarda bakım kolaylığı için ön panel erişimi ile büyük ölçüde geliştirilmiştir. Dahil edilen Başlatma ve Yerinde garanti servisleri ile birlikte tüm bu özellikler, Galaxy 300’ü sınıfında kurulumu, yönetimi ve bakımı en kolay UPS haline getirmektedir.

APC Galaxy 300 UPS Özellikleri ve Avantajları

APC Galaxy 300 UPS

APC Galaxy 300 UPS

Yönetilebilirlik
Entegre ağ yönetimi UPS’in tam uzaktan izlenmesi ve kontrolünü sağlar. Uzakta bulunan UPS’leri bir web tarayıcıdan veya endüstriyel standart Ağ Yönetim Sisteminden denetlemenize olanak sağlar.
Kullanışlılık
Ön-erişim servisi Alan gereksinimlerini en aza indirirken kurulumu ve UPS bakımını kolaylaştırır.
5×8 Başlangıç servisi dahil Fabrika garantisinin tam olarak geçerli olması için gerekli
Kullanılabilirlik
Geniş giriş voltajı aralığı Akü ömründen tasarruf etmek için zorlu elektrik ortamlarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Çift beslemeli giriş Görev odaklı uygulamalar için artıklık sağlamak amacıyla otomatik yedekleme konfigürasyonu opsiyonu ile birlikte iki bağımsız güç kaynağının kurulumuna izin verir.
Paralel-yedek kablo Sistemin yedekleme kapasitesini artırmak için bağlı ekipmanları birden çok kesintisiz güç kaynağı ile besler
Çift dönüşümlü çevrimiçi topoloji Devamlı olarak yüksek bir güç kalite seviyesini garanti eder. Dağıtım dalga biçimi üzerindeki her türlü bozulma, sıfır aktarım süreli önce AC’den DC’ye sonra da DC’den AC’ye dönüştürme işlemi aracılığıyla yeniden düzenlenir. Batarya yalnızca yedek bir kaynak olarak kullanılır.
Kolaylık
Kolay Kurulum Yenilikçi tasarımı, hızlı ve herkes tarafından kolaylıkla monte edilebilmesini sağlar.
Sürdürülebilirlik
RoHS Elektronik cihazların tehlikeli metaller içermediğini ve yangına dayanıklı olduğunu onaylar
UPS için EU CoC ABV’de satılan UPS’lerin son derece verimli olduğunun garantisidir
Ekonomi
Edinim maliyeti En iyi hale getirilmiş bir fiyat/performansı oranı sağlamak üzere tasarlanmıştır; hem performansı hem de maliyet kazançlarını en iyi hale getirmek için bir dizi istisnai özellik dikkatlice seçilmiştir.

APC 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI    İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir