APC Galaxy 5500 UPS Çift dönüştürme ve ECO Modu

APC Galaxy 5500 UPS

APC Galaxy 5500 UPS

APC Galaxy 5500 UPS

APC Galaxy 5500 UPS

APC Galaxy 5500 UPS performansı ve güvenilirliği yükselten en gelişkin dizayna sahip UPS sistemidir ve APC müşterilerinin büyük beğenisini toplamıştır. Çevrimiçi teknoloji en zorlu ortamlarda bile tüm güç çalkantılarına karşı sisteminizi tam olarak tecrit eder ve korur.

Çift dönüştürme ve ECO modunun yüksek verimi değerli enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar ve geniş kapsamdaki seçenekler MGE Galaxy 5500’den tüm uygulamalarda yüksek verim elde etmenizi sağlar.

Çıkış elektrik performansları günümüz yük gereksinimleriyle tam olarak uyumludur, bu gereksinimler arasında giriş harmonik yönetimiyle jeneratör dostu bir kurulum ve geniş yelpazedeki entegre seçenekler ve yardımcı ekipmanlar sayesinde esnek konfigürasyonlar bulunmaktadır.

Tamamen önden erişim sayesinde yerden tasarruf eder, kullanıcı dostu ve farklı dil seçeneklerine sahip ekranı kullanır ve standart olarak gelen ağ tabanlı güç yönetim kartını içeren SNMP’den yararlanabilirsiniz.

Tüm bu özellikler MGE Galaxy 5500’i kendi sınıfında montajı, yönetimi ve bakımı en kolay UPS’lerden biri haline getiriyor.

APC

Yaklaşık kırk yıldır APC, güvenilir güç ve fiziksel IT altyapısında bir endüstri standardı haline gelmiştir. Artık büyük ve küçük IT departmanlarında ve kanal iş ortaklarımızdan oluşan geniş topluluğumuz arasında lider bir isim olan şirketimizin yenilikçilik geçmişi, ürünlerimizi, dünyanın her yerinde kurumları koruyan altyapı, yönetim ve veri güvenliği çözümleriyle dünya çapında ön plana çıkarmaktadır.

American Power Conversion Corporation 1981 yılında, güneş enerjisi elektriği araştırma ve geliştirme odağıyla kuruldu. MIT’ten üç elektronik güç mühendisi tarafından kurulan APC, 1986 yılında Rhode Island’daki üretim tesisini kurdu; şirket ayrıca ilk UPS’i olan ve PC Magazine ‘Editör’ün Seçimi’ ödülünü alan 450AT+ modelini de aynı yıl içinde üretti. 1988 yılında APC hisseleri halka açık hale getirildi.

1989 yılında, güç yönetiminde devrim yapan ödüllü PowerChute® yazılımı piyasaya sürüldü ve iki büyük dağıtımcı, Tech Data ve Ingram Micro aracılığıyla ürün satışı başladı. 1990 yılında APC, bugünlerde sektörün bir numaralı ağ güç koruması çözümü olarak kabul edilen Smart-UPS® serisi gibi üstün nitelikli ürünler üretmeye devam etti. Aynı yıl Başkan ve CEO Rodger B. Dowdell, Jr., Inc. Magazine tarafından New England’da ‘Yılın Girişimcisi’ seçildi.

1990’lar boyunca APC, SurgeArrest® aşırı gerilim koruyucular; sektörün ilk modüler UPS’i Matrix-UPS®; yeni bir Smart-UPS nesli; şirketin ilk Back-UPS Pro® modelleri ve yedeklilik, ölçeklenebilirlik ve servis kolaylığını tek bir çözümde bir araya getirerek sektörde devrim yapan Symmetra® Power Array™ gibi 155 yeni ürünle diğer piyasalara da girdi. Bu ürün geliştirmeleri ve iki uluslararası üretim tesisinin (1994’te Galway, İrlanda ve 1996’da Filipinler) açılmasının yanı sıra Systems Enhancement Corp. ve Silcon A/S’nin satın alınması, APC’nin yıllık kazancını 1998 yılında 1 milyar $ eşiğinin üzerine çıkardı.

APC, evlerde kablo ve sabit kablosuz uygulamaların artan geniş bant ihtiyaçları için bir çözüm olarak PowerShield ile 1999 yılında konut teknolojileri piyasasına adım attı. Şirket yeni milenyuma üç stratejik satın almayla girerek haberleşme ekipmanları için DC gücü piyasasının; ev ve ticari IT uygulamaları için kablo ve bağlanabilirlik piyasası ve veri merkezleri ve haberleşme ekipmanları için hassas soğutma piyasasının kapılarını açtı. ARRIS’in 2001 yılında satın alınmasının ardından APC, geniş bant ağ gücü olanaklarını daha da genişletti. 2002 yılında APC, ağ açısından kritik fiziksel ağ altyapısı (NCPI) mimarisinin ilk parçası olan ve veri merkezi güç yönetiminde devrim yapan PowerStruXure™ çözümünü piyasaya sürdü. Aynı yıl şirket, NASDAQ-100 Endeksinde, pazardaki en büyük 100 finans dışı hisse listesine yerini aldı.

2003 yılında InfraStruXure™ tanıtıldı. Güç, soğutma, kabinler, yönetim ve hizmeti tek bir açık, uyarlanabilir ve entegre çözüme dahil etti ve yaklaşık 20 yıl boyunca tüm ödülleri kazandı. Ayrıca, dünyanın ilk dahili cihaz şarjı özellikli çantası olan TravelPower™ Çantası da büyük bir başarıyla piyasaya sürüldü. InfraStruXure serisi 2004 yılında soğutma sistemleri ve yerinde güç üretimiyle genişletildi. Aynı yıl APC, ürünleri ve kurumsal mükemmelliği için dünya çapında 100’den fazla ödül aldı. 2002 yılından PowerStruXure çözümünün başarısı üzerinde yükselen APC, IT ekipmanlarının fiziksel güvenliği üzerinde çalışan, yeni kurulmuş bir teknoloji şirketi olan Netbotz’u satın aldıktan sonra NCPI tekliflerini genişletti ve APC’nin endüstriyel uzmanlığını yönetim ve güvenlik kategorilerini de kapsayacak şekilde genişletti.

14 Şubat 2007 tarihinde APC, enerji yönetimi ve otomasyondaki uzmanlığıyla dünya çapında tanınan çok uluslu bir Avrupa şirketi olan Schneider Electric tarafından satın alındı. Bu birleşme artık APC ve MGE UPS Systems markalarını da içeren Kritik Güç ve Soğutma Hizmetleri (CPCS) Departmanının oluşturulmasına öncelik etti.

APC 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA UPS

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın