APC Galaxy 7000 UPS Endüstri, Binalar, Kritik Görevler

APC Galaxy 7000 UPS

APC Galaxy 7000 UPS

APC Galaxy 7000 UPS

APC Galaxy 7000 UPS

APC Galaxy 7000 UPS ailesine eklenen en son üründür ve orta ve büyük ölçekli veri merkezleri, Endüstri, Binalar, Kritik Görevler ve Kıyı Bağlantı ortamları için güvenli güç çözümleri sağlar.

APC Galaxy 7000 UPS sağlam IGBT düzeltici / invertör tasarımı sayesinde herhangi bir yük tipinde (endüktif, kapasitif) çalışacak kadar esnek/uyarlanabilirdir.

Bu trafosuz tabanlı UPS sistemi, sistem verimliliğini %94,5’e kadar arttırır, değerli çalıştırma maliyetlerini düşük tutar (enerji tasarrufları) ve kritik görevdeki yüklere en yüksek güç kalitesini sağlar.

Yüksek verim seviyesine ek olarak, Galaxy 7000 daha fazla enerji tasarrufuna yardımcı olacak tek ve paralel sistemler için %99 verime kadar ECO Modu ve paralel kurulumlar için Efficiency Booster Modunu sunmaktadır.

Galaxy 7000 aşağıdakiler gibi çok sayıda seçeneği içeren N+ 1 paralel/yedek modül özelliğine sahiptir:

Yalıtımlı Yedek, Entegre Paralel ve Merkezi Statik Anahtar Galaxy 7000’i, ek bir yük sırasına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak toplam sistem maliyetini azaltmaya yardımcı olan Akıllı Güç Testi özelliği SPoT gibi özellikleri sayesinde kritik görevlerde kullanılan ekipmanlarda yüksek kullanılabilirlik ile lider konuma getirmektedir.

Kurulum ve bakım kolaylığı, sadece önden elektrik bağlantıları ve tam olarak servis verilebilir komponentlerle bu yeni UPS’i ana tasarımının temelini oluşturuyor.

Galaxy 7000 aşağıdakiler gibi ek UPS çözümlerini içermektedir: bus senkronizasyon kutuları, IP32 muhafazalar, geri besleme koruması, frekans çevrim kapasitesi ve VRLA, NiCad dahil olmak üzere esnek ve uzun akü çözümleri, harici eşleşmeli bakım bypass kabinleri ve paralelleştirme düzeneği.

Çok yönlü Galaxy 7000 endüstrideki önde gelen üniversal haberleşme protokolleri ile arayüz oluşturur ve birçok cihaz ile kolay arayüz kurmak için SNMP, J-Bus/ModBus ve RS485 protokollerini içerir.

Galaxy 7000’deki mevcut servisler arasında başlatma, önleyici bakım, hızlı cevap süresi ve problemsiz sistem bakımı için tasarlanmış kapsamlı servis paketleri bulunur.

APC Galaxy 7000 UPS Özellikleri

Uyumluluk
Schneider Electric’in lityum iyon akü çözümüyle uyumludur Sistemin kaplama alanını ve ağırlığını, soğutma ve bakım gereksinimlerini ve toplam sahip olma maliyetini azaltır; VRLA akülerin iki katı kullanım ömrü sunar ve yedekleme deposunun öngörülebilirliğini ve yönetilebilirliğini artırır.
Paralellenebilme Güç kapasitesi ve yedekleme gereksinimlerini karşılamak için birden fazla ünite paralel olarak yerleştirilebilir
Harici kaynağa giden çıkış senkronizasyonu UPS, çıkış statik transfer sviçlerini kullanmak için herhangi bir diğer bağımsız kaynak ile senkronize edilebilir.
Kullanılabilirlik
Yüksek kullanılabilirliği olan mimari Farklı çalışma modları : sıcak bekleme, çoklu modüller için kullanılabilirlik mimarileri elde edilmesini sağlayan entegre paralel veya merkezi statik sviç
Yönetilebilirlik
Ağ yönetim özelliği Web, SNMP ve Telnet yolu ile standarda dayalı yönetim sunan tam donanımlı ağ yönetim ara yüzleri.
Sürdürülebilirlik
UPS için EU CoC ABV’de satılan UPS’lerin son derece verimli olduğunun garantisidir
Ekonomi
Gelişmiş elektriksel özellikler Mükemmel güç şartlandırma, IGBT düzeltici ile çok düşük harmonik bozulma, giriş güç faktörü düzeltme ve yüksek verimlilik
ECO Modu Korumadan ödün vermeden yüksek işletme verimiyle iyi güç koşullarında kullanılmamış elektrik parçalarını atlayan işletme modu
kW’ye eşit kVA tam nominal güç Güç Katsayısı Düzeltilmiş (PFC) yükler için aşırı büyük bir UPS’ye olan ihtiyacı ortadan kaldırarak maliyeti düşürür.

Apc Galaxy 7000 UPS Modelleri

Model Ürün Kodu
MGE Galaxy 7000 250 kVA G7TUPS250
MGE Galaxy 7000 300 kVA G7TUPS300
MGE Galaxy 7000 400 kVA G7TUPS400
MGE Galaxy 7000 500 kVA G7TUPS500
MGE Galaxy 7000 GFC Sahil Bağlantısı 500KvA G7TQ500CS
MGE Galaxy 7000 Boş Akü Alanı 700mm G7TAB160K500S-1

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No: 146 Şişli – İstanbul

APC 3 FAZ UPSLER   APC UPSLER  

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI     

İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir