APC Symmetra MW UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

APC Symmetra MW UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

APC Symmetra MW UPS yüksek güç UPS teknolojisini, modüler, 400-1600 kilovat kapsamında hata toleranslı olarak yeniden tanımlar.

APC Symmetra MW UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

APC Symmetra MW UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

Büyük veri merkezleri, tamamlanmış binalar, sağlık hizmetleri ve diğer önemli tesislerin koruma gereklilikleri için ideal olan Symmetra MW sert ve değişken elektrik taleplerine göre ayarlanabilir.

Symmetra MW, dahili N+1 yapılandırılabilirliği, tahmin edici hata bildirimi ve çok modüllü paralel özellikleri sayesinde arttırılmış bir kullanılabilirlik sağlar.

Düşük mülkiyet maliyeti için yeni bir standart belirleyen Symmetra MW sınıfının en iyi verimini ve elektrik altyapısı, tesisatlar, transformatörler ve jeneratörlerin değerinde bir azalma sunar.

Çok geniş kapsamda bir sıralama ve eşleşme seçenekleriyle birlikte Symmetra MW her türlü büyük isteğe bağlı ağ-kritik altyapısı için standartlaşmış bir tasarımda isteğe göre uyarlanabilir bir sistem sağlamaktadır.

Sürgülü iç/dış güç modülleri, yönetilebilir harici aküler ve kendi kendine teşhis özellikleri ortalama tamir süresini büyük ölçüde azaltır.

APC Symmetra MW UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Teknik Özellikleri

APC Symmetra MW UPS Çeviklik

Paralel-yedek kablo Sistemin yedekleme kapasitesini artırmak için bağlı ekipmanları birden çok kesintisiz güç kaynağı ile besler
Çoklu kablo-giriş noktaları UPS’nin oda içinde yerleştirilmesinde esneklik ve uçbirim bloklarına kablo kurmada kolay erişim sağlar.
Ön-erişim servisi Alan gereksinimlerini en aza indirirken kurulumu ve UPS bakımını kolaylaştırır.
Ölçeklendirilebilir güç kapasitesi Daha sonra hızlı güncellemeler sağlayarak bugün UPS’nin fazla boyutlandırma maliyetlerini azaltır.
Ölçeklendirilebilir Çalışma Süresi Gerek duyulduğunda hızlı bir şekilde eklenmek üzere ilave çalışma süresi sağlar.
Paralel-kapasite kablosu Aynı anda birden fazla kesintisiz güç kaynağı kullanarak toplam güç kapasitesini artırır.

APC Symmetra MW UPS Kullanılabilirlik

Network manageable Powerchute Business Edition aracılığıyla KGK’nın ağ üzerinden uzaktan güç yönetimi sağlar.
Sesli alarmlar Elektrik şebeke üzerindeki ani gerilim dalgalanmalarını ve UPS içinde bulunduğu güç koşullarına ilişkin bilgi sağlar.
Akü arıza mesajı Aküler üzerinde erken uyarı hata analizi sağlayarak UPS için önleyici bakım sağlar
Jeneratör uyumlu Jeneratör gücü kullanıldığında korunan ekipmana temiz ve kesintisiz güç sağlar.
Modüler tasarım Otomatik teşhis ve yeni alanda değiştirilebilir modüller vasıtasıyla hızlı servis edilebilirlik ve azalmış bakım gereklilikleri sağlar.
Paralel ba?lı güç modülleri Yalıtılmış modül hatalarından acele ve kusursuz bir geri kurtarma sağlayarak erişilebilirliği arttırır.
N+1 dahili yedeklilik için yapılandırılabilir Bağlı yükü desteklemek için gerektiğinden bir fazla Güç Modülü ile yapılandırma sağlayarak yedeklilik üzerinden yüksek kullanılabilirlik sağlar.

Sürdürülebilirlik

UPS için EU CoC ABV’de satılan UPS’lerin son derece verimli olduğunun garantisidir

APC Symmetra MW UPS Toplam Maliyet

kW’ye eşit kVA tam nominal güç Güç Katsayısı Düzeltilmiş (PFC) yükler için aşırı büyük bir UPS’ye olan ihtiyacı ortadan kaldırarak maliyeti düşürür.
Sıcaklık dengeli akü şarjı Şarj voltajını akü ısısına göre düzenleyerek akü ömrünü uzatır.
Besleme(Giriş) Daha küçük boyutlu jeneratörlerin ve kabloların kullanımıyla kurulum maliyetlerini en aza indirir.
Otomatik Akü Testi Periyodik akü otomatik testi sayesinde değiştirilmesi gereken akünün erkenden sağlayarak kullanım devamlılığı sağlar.
Yönetilebilir harici aküler Harici akülerin ve beklenen çalışma sürelerini, durumunu ve sağlamlığını izleyerek önleyici bakım servis ihtiyaçlarını azaltır.
Schneider Electric’in lityum iyon akü çözümüyle uyumludur Sistemin kaplama alanını ve ağırlığını, soğutma ve bakım gereksinimlerini ve toplam sahip olma maliyetini azaltır; VRLA akülerin iki katı kullanım ömrü sunar ve yedekleme deposunun öngörülebilirliğini ve yönetilebilirliğini artırır.
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
Akıllı akü yönetimi Akıllı, hassas şarj ile güç kaynağı performansını, ömrünü ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarır.

APC 3 FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın