APC Ups Kesintisiz Güç Kaynakları

APC Ups Kesintisiz Güç Kaynakları

APC Ups Kesintisiz Güç Kaynakları

APC UPS, yüksek kaliteli ve uzun süreli yedek güç çözümleri sunar

APC 3 Faz UPS Kesintisiz Güç Kaynakları

Aileniz için en iyi kaliteyi ve değeri seçin

APC by Schneider Electric, sizin ve ailenizin kullanmaya devam etmesini sağlayan kritik elektroniklere güç veren ve onları koruyan pek çok ürün sunuyor. Özellikle fırtınalar ve uzun süreli elektrik kesintileri sırasında 7/24 ağ erişimi sağlamak için yüksek hızlı İnternet bağlantınızı korur. Bu çözümler, kesinti sırasında haber ve hava durumu güncellemelerine, bulutta depolanan önemli dosyalarınıza, İnternet üzerinden yapılan yayın hizmetlerine ve e-postalarınıza erişimi içerir. Çözümlerimiz daha çok çalışır, daha uzun ömürlüdür ve evinizin tamamı için değerli bir koruma sağlar.

Yaygın ekipman arızaları ve veri bozulmalarıyla ilgili “neden” ve “nasıl” sorularının birçoğu güç kaynağı ile ilgili sorunlarla izah edilebilir. Schneider Electric’te Teknik Çözümler Ekip Lideri olan Joseph Seymour, güç kesintilerinin en çok meydana geldiği durumlarla ilgili ayrıntıları, etkilerinin neler olabileceğini, ekipmanlarınızı ve çalışma sürelerini korumanın en iyi yollarının neler olduğunu anlatıyor.

APC’nin güvendiğiniz cihazlar için sağladığı üstün güç koruması ile günlük çalışma performansınızı maksimize etmeye nasıl yardımcı olabileceğini görün. APC Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), kritik ekipmanlarınızın bir elektrik kesintisi sırasında dahi çalışır durumda kalmasını sağlar.

Neden APC?

Neden APC‘nin güç çözümlerini tercih etmelisiniz? Siz de Fortune 500 şirketlerine, büyük üniversitelere ve devlet kuruluşlarına sağladığımız kaliteye ve koruma gücüne güvenebilirsiniz. PC’niz ve ev ağınız için en uygun çalışma süresini sağlamak üzere aşırı gerilim koruyucuları ve kesintisiz güç kaynakları (batarya yedekleri) sunuyoruz. Ürünlerimizin performansından o kadar eminiz ki hepsi için garanti veriyoruz. Müşterilerimize yalnızca pazar liderinin sağlayabileceği rahatlığı vermek amacıyla Back-UPS ve Akım Korumalı Priz ürünleri, kullanım ömrü boyunca geçerli Ekipman Koruma Garantisi ile birlikte gelir.

APC UPS Perpa Bayii:

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 146 Şişli – İstanbul

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

Perpa UPS

15 cevaplar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ […]

  2. […] 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ […]

  3. […] 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ […]

  4. […] 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ […]

  5. […] 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ […]

  6. […] 3FAZ UPSLER   APC UPSLER   KESİNTİSİZ GÜÇ […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın